10 marca 2013

Pokaz Mody Trójmiejskiej


Światła reflektorów, wybieg, błysk lamp, publiczność i brawa... Brzmi zachęcająco? Co powiecie na WASZ własny pokaz mody ? Z okazji Endorfins (czyli nadchodzącej, niesamowitej imprezy, która odbędzie się już 18.04! w Sopocie) zapraszamy Was do udziału w typowo modowym wydarzeniu. Masz indywidualny, ciekawy styl  i czujesz się niezauważony?  Rozpoczynamy poszukiwania już w tym tygodniu!


-12.03 wtorek: godz. 14.00 WSB w Gdańsku, od godz. 15.00 ul. Długa (Gdańsk)
-13.03 środa: godz. 10.15 Politechnika Gdańska (okolice Gmachu Głównego), 12.00 Uniwersytet Gdański (kampus na Przymorzu), godz 14.00 CH Batory (Gdynia)
-14.03 czwartek: 20.00 Plac Zdrojowy, Bohaterów Monte Cassino (Sopot)


fot. Maciej Skwara, www.mSkwara.blogspot.com


A teraz więcej szczegółów...
Po zakończeniu poszukiwań, rozpocznie się wirtualna rywalizacja! Im więcej like'ów przy danej stylizacji tym większa szansa, że to  TY znajdziesz się w finałowej piętnastce. Nie liczą się płeć, waga czy wzrost ale styl. A co potem?  W tajniki poruszania i zachowania na wybiegu wprowadzi Was Marlena Ginter, manager Activemodeling oraz koordynator całego pokazu. Finał odbędzie się w sopockim Atelier w dniu imprezy. Oprócz własnego stylu będziecie prezentować również najnowszą kolekcję New Yorkera. Oceny waszego stylu dokonają trójmiejscy blogerzy, a do wygrania będą liczne vouchery na spa, siłownie, sesje zdjęciowe, kosmetyki,  ubrania i inne. Zainteresowani  ? Wypatrujcie fotografów w wyżej wymienionych miejscach.


Zainteresowanych współpracą przy wydarzeniu oraz osoby, które chciałyby wziąć udział w konkursie, ale nie pasują im powyższe terminy prosimy o kontakt: fashion@nzspg.pl.   Do zobaczenia!

fot. Maciej Skwara, www.mSkwara.blogspot.com