O autorachHania Połczyńska
studentka IV roku Zarządzania inżynierskiego oraz I roku Biotechnologii, autorka projektu

Pomysły stara się wcielać w życie natychmiastowo, stąd też wziął się cały ten projekt. Kocha kupować buty, chodzić na dobre koncerty i bajerować w kuchni. Stale szuka coraz to nowszych sposobów na wykorzystanie swojego czasu.
Paula Kadyszewska
studentka III roku Biotechnologii

Oprócz mody pasjonuje się licznymi sportami, takimi jak windsurfing, narciarstwo, tenis, a wakacje spędza na Półwyspie Helskim lub podróżując. W tym roku najbardziej ucieszyła ją wiadomość o koncercie Iggiego Pop'a na Off Festival. W wolnym czasie próbuje nowych przepisów na muffinki lub chodzi do Sfinksa.

Manuela Loza
studentka II roku Budownictwa


Brnie przez życie pełna optymizmu, entuzjazmu i swoistej naiwności, znacznie przytłumionej pragnieniem zachłyśnięcia się każdą chwilą szczęścia. Ma słabość do szpilek, uroczych miejsc i suszonych daktyli. Fascynują ją też ludzie, przez co niemal wszędzie pcha się z obiektywem, łapczywie starając się schwytać otaczające piękno.Kamila Prądzyńska
studentka II roku Europeistyki

W ludziach ceni dobre serce i ciekawą osobowość. To typ wzrokowca, kolekcjonuje piękne wspomnienia. Przyszłych wakacji nie wyobraża sobie bez pływania w Chałupach oraz bez pobytu na festiwalach w Giżycku i na Ukrainie. Skrycie marzy o projektowaniu ubioru, dokształceniu się w rysunku oraz wznowieniu treningów tanecznych. Póki co dąży do celu, by mówić w trzech obcych językach.

Zuzanna Radys
studentka II roku Nanotechnologii

Lubi przerabiać ciuchy znalezione w szafie mamy czy second-handzie. Interesują ją podróże i obce kultury, szczególnie Hiszpanii. Uwielbia też wypieki (robić, a potem jeść).

Aleksandra Rumińska
studentka III roku Biotechnologii

Fotografuje nałogowo, wszystko i wszystkich wokół. Nie wie czym jest nuda, stale brakuje jej czasu. Jej wielkimi miłościami poza aparatem i modą są podróże, muzyka oraz Yoga, a największą z nich ludzie, z którymi uwielbia dzielić się swoimi pasjami.

Basia Kuchnio
studentka II roku Inżynierii materiałowej

Aparat zabiera wszędzie, chociaż najbardziej ceni portrety. Marzy o własnym studiu i bogatym portfolio. A oprócz tego lubi wiosnę i bieganie.
Marlena Adamczyk
studentka I roku Bachelor in Management;

Moda i zakupy są jej małą przyjemnością, lubi korzystać z przecen i wyprzedaży. Nienawidzi zimy, uwielbia wylegiwać się w łóżku przy dobrym filmie. Chętnie robi zdjęcia znajomym, ale interesuje ją też fotografia makro. Kiedy czyta, słucha indie i alternatywy. Marzy o zamieszkaniu na stałe w Londynie.Wcześniej blog współtworzyli...


Kasia Sielska
studentka IV roku Budownictwa;
działała w projekcie do czerwca 2013

Zakochana w żeglarstwie i podróżach. Zimą chętnie wskakuje na snowboard. Ciągle w biegu. Marzy o gratisowych godzinach dodawanych do doby.Paweł Kończyński
student IV roku Budownictwa;
działał w projekcie do kwietnia 2013

Nałogowy komputerowiec, meloman, filozof i poszukiwacz piękna w otaczającym świecie. Fotografię traktuje jako hobby, a modę jako sposób na wyróżnienie się z tłumu. Nigdy nie był dobry w żadnej z tych rzeczy, ale stara się jak może. Podobno ma to coś, ale nikt nie wie co to takiego dokładnie. No, i lubi dużo spać.