3 października 2011

Dominika

Dominika, studentka III semestru Zarządzania na WZiE
Dominika o swojej stylizacji:

Jeśli chodzi o ubiór to lubię proste rozwiązania i rzeczy efektowne same w sobie, takie, które nawet bez dodatków wyglądają genialnie. :) Przeważnie stawiam na kobiecość i klasykę. Nie wybieram wszystkiego, co jest akurat modne, stawiam na rzeczy ponadczasowe i oczywiście, jak każda kobieta, uwielbiam się bawić modą i dlatego często przeczesuję szafę babci i mamy jak i oczywiście secondhand . :) 


Przykładem takiej "zdobyczy" jest marynarka przedstawiona na zdjęciu - znaleziona w ciucholandzie, kosztowała jakieś 10zł, a jest najwygodniejsza na świecie. :) Przewiewna, wygodna, doskonała na co dzień, bo nie jest aż tak elegancka jak niektóre modele. Dobrałam do niej prostą białą koszulkę z H&M, z kolekcji tzw. "basics" - pasuje do wszystkiego i idealnie uzupełnia wiele stylizacji. Do tego wszystkiego baleriny z Primarku - wzór w panterkę. Nie, żebym była jakąś maniaczką tego akurat wzoru, ale bardzo lubię zwierzęce akcenty.

Torebka - Marc Jacobs

Zegarek to moje spełnione, osiemnastkowe marzenie. :) Uwielbiam go, zawsze o takim marzyłam! Podobnie było z torebką - to kolejny prezent, który stał się ukochanym akcesorium.