22 grudnia 2011

Wyniki konkursu na najlepszą stylizację

Kochani! :)

Nadeszły Święta, a wraz z nimi czas obdarowywania się różnymi prezentami. :) Stąd też mamy dobre wieści dla kilkorga z Was. Poniżej zamieszczamy wyniki konkursu oraz nagrody przewidziane dla tych osób. 

Konkurs (KLIK!) trwał od 25 listopada do 18 grudnia, wzięło w nim udział 10 stylizacji prezentowanych wcześniej na naszej stronie. Decyzją Waszych głosów najlepszą stylizacją okazała się stylizacja Dominiki (KLIK!) oraz Mai (KLIK!), a że przewidziane były dwie nagrody główne dziewczyny wspólnie zajęły I miejsce. :) W ich ręce już wkrótce trafi karnet na profesjonalny miesięczny kurs tańca w szkole Step by Step. 

Na tym jednak nie koniec. :) Tak jak obiecaliśmy, wśród głosujących rozlosowaliśmy 3 wejściówki na w/w zajęcia. :) Losowanie odbywało się na podstawie listy osób, która zagłosowała w naszej konkursowej sondzie. Później, za pomocą generatora liczb wyłoniliśmy 3 osoby (pliki screenów: 123):

1. Monika Rudnik
2. Patrycja Sobucka
3. Patrycja Kownacka

Wszystkim serdecznie gratulujemy, wręczenie nagród odbędzie się niedługo po Nowym Roku (najprawdopodobniej będzie to czwartek 5.01.2012), a o szczegółach poinformujemy Was już w osobnych wiadomościach.

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy! :) I jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom.

Wesołych Świąt! ;))