26 lutego 2012

Ostatnie zimowe podrygi...

Patrząc za okno nie widać już śniegu, a temperatury ostatnio znacznie rosną. Czyżby powolutku zbliżała się do nas wiosna? Wichura z przedwczoraj nie chce nas do końca do tego przekonać, więc wciąż jeszcze otulamy szyję szalikami. Miękkie czy gryzące, kolorowe, stonowane, wzorzaste - wszystkie mają nam zapewnić ciepło i chronić przed szalejącymi na około wirusami. Ale przede wszystkim mogą także dobrze wyglądać i stanowić dopasowany element naszego ubioru. W tym sezonie zdecydowanie serca kobiet jak i mężczyzn podbiły tzw. szaliki "kominy", jednak na wybiegu i ulicy można również znaleźć wiele ciekawych wzórów w klasycznej wersji.
Kilka inspiracji z wybiegów (kto wie, może kiedyś wygrana w lotka przypadnie i na mnie;))


Również w wersji męskiej (od lewej : Michael Kors, Salvatore Ferragamo, D&G):
Co w modzie, to również na Politechnice. Wybór naszych studentów:

Jako że sezon zimowy dobiega końca, a w sklepach pojawiają sie głównie wiosenne kolekcje 2012, można upolować ciekawe "sztuki" szalików na wyprzedażach. Kilka propozycji:


Nie wiem jak wy, ale ja liczę, że niedługo już będziemy mogli zamienić szaliki na zwiewne chustki i apaszki. Jak na razie nie pozostaje mi jednak nic innego jak powiedzieć wam : trzymajcie się ciepło w nadchodzący poniedziałek :)