27 czerwca 2012

Seasonal sale

Do pełni lata brakuje nam tylko upalnych dni. W zamian za wylegiwanie się na plaży warto wstąpić do centrów handlowych, gdzie rozpoczęły się już wyprzedaże kolekcji letnich. Sklepy, które ruszyły z wyprzedażami to m.in. H&M, Reserved, C&A, Orsay, KappAhl, Cubus, natomiast jutro (tj. 28.06) wyprzedaże rozpoczyna sieć sklepów Inditex, w której skład wchodzą Zara, Bershka, Stradivarius oraz Pull&Bear.

Podczas wyprzedaży najbardziej odstraszają nas pogniecione, często też poniszczone ubrania, porozrzucane po sklepach, brak 'chodliwych' rozmiarów oraz tłumy. Warto więc wcześniej, przed pójściem na zakupy pomyśleć o tym co chcemy kupić i asortyment przeglądnąć na stronach internetowych sklepów.

Bershka

Zara

Stradivarius
Pull&Bear

Wiele sklepów oferuje nam sprzedaż online - zakupy można wtedy odebrać w sklepie, ale są już dla nas specjalnie zapakowane i ominie nas poszukiwanie wybranej na stronie www sukienki czy koszulki. Myślę, że to fajna opcja dla tych, który nie przepadają za tłumami podczas wyprzedaży. 

Wybierając się na wyprzedaże warto, oprócz tych typowo letnich rzeczy poszukać czegoś z myślą  chłodniejszych wieczorach, kto wie, może i na te cieplejsze części garderoby znajdzie się jakaś zniżka ;)


Bershka
Bershka

Pull&Bear

Stradivarius


Zara

Zara

Zara

Pull&Bear

A Wy, jesteście już po zakupach wyprzedażowych? :)