13 października 2012

Jak zarobić dobrze się bawiąc? :)

Niedawno zgłosił się do nas absolwent naszej szanownej PG z zapytaniem o pomoc przy znalezieniu chętnych osób do zagrania w krótkim spocie reklamowym nowej technologii opracowywanej przez tegoż absolwenta. Poniżej zamieszczamy szczegóły tej oferty.

Film promocyjny nowej gry CTAdventure 

Szukamy 2 osób (dziewczyna i chłopak), którzy wystąpią w filmie promocyjnym miejskiej gry przygodowej. Para nie będzie prowadzić żadnych dialogów. Grają jedynie turystów - czyli stroje "zwyczajne" aczkolwiek w modnej stylizacji. Dziewczyna make-up we własnym zakresie. 


Kilkugodzinne nagranie odbędzie się w godzinach porannych w najbliższym tygodniu (od poniedziałku 15.10 do soboty 20 października). Trudno wskazać konkretny dzień, gdyż w dużym stopniu zależy to od pogody - dlatego osoby, które zdecydują się uczestniczyć w nagraniu muszą być w tym okresie dyspozycyjne. Postaramy się przekazać informacje z wyprzedzeniem jednego dnia. Wynagrodzenie za jeden dzień zdjęciowy 100zł dla osoby w formie umowy o dzieło. 


CTAdventure to startujący dopiero projekt miejskiej gry przygodowej z elementami rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality). W czasie gry zbierasz i wymieniasz trójwymiarowe przedmioty, które umieszczone są w różnych lokalizacjach miasta. W trakcie rozgrywki poznajesz również historię miejsca, w którym osadzony jest scenariusz gry. W obecnej chwili projekt CTAdventure jest w fazie pre-inkubacji.

***

Sama wizja tworzonej gry i technologii jest naprawdę interesująca, zwłaszcza dla studentów uczelni technicznej, takiej jak nasza poczciwa Polibuda. Zachęcamy do zgłaszania się, bo tak naprawdę cały klip będzie na pewno zabawą i ciekawym doświadczeniem (a że jeszcze chcą Wam za to zapłacić, to czemu nie?:)). Ważnym aspektem jest również fakt, że ekipa, która zajmie się kręceniem spotu to nie byle jaka ekipa, tylko profesjonalny zespół speców, także macie szansę poczuć się jak prawdziwe gwiazdy kina. ;))


Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres: fashion@nzspg.pl
Prosimy o załączanie swoich zdjęć!