13 kwietnia 2013

Adrian

Halo halo! Czy Wy widzicie to samo, co my, za oknami? :) 14 stopni w cieniu to już nie przelewki, wiosna w końcu PRZYSZŁA, więc spodziewajcie się masy postów w słonecznej, ciepłej scenerii kampusu PG. :) Zanim to jednak nastąpi, prezentujemy kolejny post z udziałem studenta Polibudy, tym razem padło na Adriana. :)

Adrian B.

Adrian o swoim stylu:
Lubię nosić przede wszystkim to, co jest wygodne i mi się podoba, nie zwracam uwagi na opinię, tudzież krytykę, innych. Inspiracji jako takich nie szukam. Czasem jest tak, że zobaczę osobę w TV albo jakimś czasopiśmie albo gdzieś na ulicy, która jest fajnie ubrana, wówczas myślę, że fajnie by było, jakbym gdzieś dostał taki ciuszek. 

Kurtka - Boss Orange, spodnie - Tommy Hilfiger

Na pewno nie szukam inspiracji na blogach modowych, pokazach czy w nowych kolekcjach wiodących projektantów. Kupuję to, co mi się podoba i tyle. :) Mój ulubiony sklep to Peek & Cloppenburg, można tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy, a tak poza tym to ogólnie Galeria Bałtycka. Czasami bywam w TK Maxx, ale tam trzeba mieć duże szczęście, żeby dostać coś ciekawego.

Buty - Ryłko

Komin - H&M