9 maja 2014

Noemi

Niezrażone deszczową pogodą, wybrałyśmy się dziś na Gdański Uniwersytet Medyczny. Wyprawa ta była o tyle ciekawa, że tym razem nie fotografowałyśmy w miejscach dobrze nam znanych - pewnych pod względem nasłonecznienia, tła i kompozycji. Kandydatki tegorocznych wyborów posłużyły nam radą i wskazały kilka, odpowiednich ich zdaniem, miejsc na sesję zdjęciową.

Noemi, studentka Dietetyki, Wydział Nauk o Zdrowiu (GUMed)
Na pierwszy ogień poszła Noemi i to jej stylizację prezentujemy w tym poście. Swój styl określa jako klasyczny - oddana jest stonowanym kolorom i ponadczasowej czerni. Stawia jednak również na wygodę, rzadko zdarza się jej nosić wysokie buty czy obcisłe rzeczy.


Nikogo nie dziwi więc uniwersalna i elegancka marynarka z Reserved, odpowiednia zarówno do transparentnej koszuli, lub w wersji 'luźnej' - standardowego t-shirtu. Przy wyborze dodatków Noemi również stawia na klasykę - w jej biżuterii zwykle pojawiają się kolczyki z czarnej perły lub srebrny pierścionek. Znaczącą rolę odgrywa jednak makijaż - kolorystycznie dopasowany do aktualnego ubioru.Więcej o wyborach MISSterious Girl: KLIK!
Materiał przygotowały Basia i Paula