14 września 2014

Pocztówki z wakacji

Z naszym blogiem mamy jeden problem - siłą rzeczy nazwać go należy blogiem "sezonowym", ponieważ z wiadomych przyczyn nie jesteśmy w stanie publikować zdjęć studentów na kampusie, skoro w okresie lipiec-wrzesień PG świeci pustkami... Co roku staramy się jednak jakoś zająć Wam chociaż chwilę, przypomnieć o projekcie, cobyście odpicowani od stóp do głów przybyli po wakacyjnej przerwie, wpadając prosto w nasze fotograficzne macki. W tym roku uruchomiliśmy z tej okazji akcję SUMMER POSTCARDS, która polegała na publikowaniu zdjęć z Waszych wakacji - gdziekolwiek i jakkolwiek je spędzaliście. Na Polibudzie studiuje kilkanaście tysięcy studentów, a sposoby spędzania przez nich wolnego czasu to istny temat rzeka (i to taki na miarę co najmniej Amazonki czy Missisipi).

Ku naszej radości (w końcu to nowa akcja), pocztówki pojawiały się na naszej fejsbukowej skrzynce i udało się stworzyć całkiem bogaty album na naszym fanpage'u. W tej chwili pozostawiamy Was z kilkoma fotografiami, po więcej odsyłamy na oficjalny profil Politechnika Fashion na Facebook'u. A skoro wakacje jeszcze oficjalnie trwają, wciąż możecie nadsyłać kolejne pocztówki. Chętnie pomęczymy nimi wszystkich studentów biorących udział w kampanii wrześniowej;)

Już wkrótce nastąpi ogólnouczelniany, wielki come-back na PG, zatem rozpocznie się sezon dla Politechnika Fashion:) Chociaż zostało jeszcze kilkanaście dni, w naszych głowach już rodzą się pierwsze pomysły na akcje towarzyszące projektowi... Miejmy nadzieję, że pierwsze dni nauki nie wybiją nam z głowy tych inicjatyw, a plany zajęć będą łaskawe i umożliwią realizację dodatkowych przedsięwzięć. Trzymamy kciuki za wszystkich planistów, tak samo jak za wszystkich podchodzących do jesiennej sesji. Moc jest z Wami!:)