26 stycznia 2012

Panel dyskusyjny - o stylu Trójmiasta

Dzisiaj mamy dla Was coś innego niż stylizacje z PG. :) Politechnika Fashion objęła patronat nad akcją 

"PANEL DYSKUSYJNY - NIECH TRÓJMIASTO WYGLĄDA LEPIEJ NIŻ RESZTA ŚWIATA". 

To spotkanie jest jedyną w swoim rodzaju okazją do żywej dyskusji na temat stylu mieszkańców Trójmiasta - co nas wyróżnia spośród innych miast w Polsce, co jest ciekawe w naszym stylu, a czego powinniśmy jednak uciekać? Im nas więcej, tym ciekawsza dyskusja i większa zabawa, także zachęcamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu. 

Dodatkowo w spotkaniu wezmą udział znane modowe blogerki z Trójmiasta: KapuczinaFashioterkaShinySyl i FashionDoll. Oczywiście Politechnika Fashion również będzie obecna, także wszystkich zainteresowanych światem fashion blogów - jak działają, skąd się biorą i po co to wszystko??? - zapraszamy tym bardziej. :)

Dodatkowo dla uczestników akcji przewidziane są różne atrakcje, m.in. rozlosowana zostanie nagroda w postaci bonu na zakupy do New Look. :)Warto zjawić się na tym wydarzeniu, rzadko kiedy trafia się w Trójmieście akcja tego typu, gdzie w jednym miejscu i czasie gromadzą się prawdziwi wielbiciele mody, aby wspólnie spędzać czas kontemplując styl mieszkańców Trójmiasta. :) A naprawdę mamy się czym pochwalić w tym względzie!

Panel dyskusyjny odbędzie się już 6 lutego (poniedziałek) w klubie Immersion w Sopocie. Szczegółowe informacje dostępne poprzez Facebook'a: oficjalna strona wydarzenia na FB.

DO ZOBACZENIA!