30 stycznia 2012

Czapki na mrozy

No i stało się - zima w końcu zawitała i myślę, że nie tylko ja mam problemy z adaptacją do obecnych warunków atmosferycznych. :) Nie ma jednak sytuacji tak beznadziejnych (bądźmy optymistami!), w których nie znajdziemy jakiś pozytywów - a w przypadku siarczystych mrozów świetnym sposobem na odciągnięcie myśli od temperatury jest noszenie ciekawych akcesoriów zimowych. Nie tylko będzie nam cieplej, a może nawet weselej, ale od razu stymulujemy osoby wokół - bo czy widok czapki-truskawki nie wyrwie przechodniów z zamyślenia i kontemplacji zamarzniętych kończyn? Na pewno zadziała. :) Aby zainspirować tych, którzy jeszcze fikuśnej czapki sobie nie sprawili, zamieszczam poniżej przykłady bardzo ciepłych i przyjemnych dla oka akcesoriów (bo przecież do czapki rękawiczki też muszą być!). Tu już ekstremalny przypadek czapki, na mega ekstremalne mrozy - ale i taka może się nam w tym roku przydać. :)


Dla facetów też da radę coś wynaleźć. :)

Studentki PG wiedzą, co dobre i ciekawymi czapkami również mogą się pochwalić. :)

Tej zimy nastąpił totalny boom na czapki-zwierzaki, więc z zakupem nie powinno być problemu. :) Nawet na wyprzedaży pewnie da radę upolować takie milutkie cudeńko, a poniżej kilka przykładów ze sklepów:

River Island
H&M

River Island
Myślę, że wiele osób się zgodzi, gdy powiem, że zima to ta najmniej wdzięczna z pór roku, która uprzykrza życie na każdym kroku i wpędza człowieka w czarną rozpacz (zwłaszcza tych ludzi, którzy po mieście poruszają się tramwajami, autobusami, SKM...). A że póki co jesteśmy po sesji (podstawowej, ale niektórzy mają z głowy już całą ;pp), to nie ma co narzekać i dużo lepiej jest wynajdywać sposoby na umilenie sobie godzin spędzonych w oczekiwaniu na transport. :D Brzmi dość absurdalnie, ale naprawdę da radę to zrobić. A pierwszym krokiem w stronę pojednania z zimą zdecydowanie może być nowa czapa. ;) Wtedy zima da się lubić!


Życzymy dużo wytrwałości w obecnych, mroźnych czasach i samych sukcesów w dalszej części zaliczeń. :))

Źródło zdjęć: Google i  weheartit