2 czerwca 2012

"Modna Polibuda", czyli my3miasto.pl o nas

Witajcie drodzy czytelnicy. :) Sesja trwa w najlepsze, część z nas jeszcze walczy, część już wywalczyła co trzeba, ale pewne jest, że nikt się nie poddaje. :) Tym samym liczymy na zrozumienie nieco mniejszej intensywności naszych działań ostatnimi czasy, ale kto jak nie Wy, nasi znajomi z uczelni, lepiej nas zrozumie? ;)  Na szczęście mamy już czerwiec, więc czas egzaminów dobiega końca i już niedługo jedynymi zmartwieniami mącącymi spokój studentów będą codzienne dylematy - domówka czy plener? I tak codziennie, aż do września... :)

Tymczasem chcieliśmy się pochwalić kolejnymi śladami Politechnika Fashion na innych portalach. Tym razem naszą działalnością zainteresowała się dziennikarka portalu my3miasto.pl (KLIK!). Udzieliłam jej krótkiego, lecz treściwego wywiadu odnoszącego się do projektu PF. Zachęcamy do zapoznania się z efektami tego spotkania. :)

LINK DO ARTYKUŁU:

Wracając zaś do dalszych losów naszego projektu - zbliżają się wakacje, a to oznacza, że wkrótce poczciwa Polibuda opustoszeje, studenci wyruszą w świat i pojawią się w jej progach dopiero za kilka miesięcy. Kilka miesięcy - to brzmi nieco kosmicznie, ale nie obawiamy się o przyszłość PF. :) Jakie mamy plany, czym będziemy się zajmować w czasie wakacji? O tym opowiemy Wam już niedługo. Tymczasem życzymy powodzenia w ostatnich, przedwakacyjnych bojach egzaminacyjnych, a szczęśliwcom, którzy mają już je wszystkie z głowy - dużo, dużo wytrwałości wątrobowej i jak najmniej nudy. :) I nie martwcie się pogodą, na każdą aurę są sposoby, zresztą zdajemy się na inwencję twórczą studentów PG. :)

Do usłyszenia!