11 czerwca 2012

Współpraca z KOBIETA.WP.PL & Sopot Fashion Days

Mieliście być może okazję przeczytać na naszym fan page'u o tym, jak pewnego pięknego majowego dnia nasza ekipa towarzyszyła WP.PL w poszukiwaniu modnie ubranych osób na terenie Politechniki. Teraz chcemy wam trochę opowiedzieć jakie znaczenie miała ta współpraca.
 Redakcja Kobieta WP.PL w projekcie nad nazwą "Fashion WP.PL" poszukiwała stylowo ubranych osób na ulicach Trójmiasta. Spośród sfotografowanej przez mSkwara pięćdziesiątki specjalna komisja wybrała finałową trzydziestkę.
Przyznajcie, że mijaliście dużo razy to miejsce i nie pomyśleliście, że będzie stanowiło scenerię do takiej małej, modowej sesji :)

mSkwara
  W chwili obecnej trwa głosowanie, w którym użytkownicy serwisu będą mogli wybrać piętnaście osób najlepiej ubranych według ich uznania. Zwycięzcy wezmą udział w w specjalnym pokazie podczas Sopockich Fashion Days, które będą miały miejsce 14-15 lipca bieżącego roku. Pokazowi towarzyszyć będzie fotorelacja ukazująca poszukiwania.

Uczestniczki podczas wypełniania ankiety  Naszym obowiązkiem było dopomóc redakcji i fotografom w znalezieniu nietypowo, ale również modnie i stylowo ubranych osób - czyli znalazłyśmy się w sytuacji, w której czujemy się jak ryba w wodzie ;) i w zadaniu które staramy się wypełniać podczas roku akademickiego współtworząc ten blog. W konkursie bierze udział również nasza koleżanka Paula, współautorka tego bloga. Jeśli podoba się wam jej stylizacja prosimy o oddanie głosu pod poniższym adresem: KLIK