27 listopada 2012

Politechnika Fashion dla Gazety Wyborczej

Warto wspomnieć, że nasza działalność zainteresowała dziennikarkę Gazety Wyborczej, która zdecydowała się napisać artykuł na ten temat. Było nam niezmiernie miło móc opowiedzieć o projekcie w trakcie wczorajszego nagrania, na podstawie którego powstał artykuł zamieszczony w dzisiejszym wydaniu Gazety, dodatek Trójmiasto.


Pozostawiamy Wam do opinii efekty wczorajszego spotkania. :) Cieszymy się bardzo, że miałyśmy szansę trafić do naszych Czytelników w nieco inny niż zazwyczaj sposób, a dla Was samych to dobra okazja, aby przekonać się, kim jesteśmy i w ogóle o co tu chodzi?! ;) Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i obejrzenia materiału filmowego:


Zachęcamy też do śledzenia na bieżąco naszą fanpage na Facebooku, dzięki czemu będziecie stale informowani o wszystkich ważniejszych i tych mniej ważnych sprawach dotyczących projektu PF. :)


PS. Z niecierpliwością czekałam na pierwszy komentarz pod artykułem na portalu gazeta.pl i powiem szczerze, że nie zawiodłam się na naszych milusińskich fanach :) :

"Autor: Gość: ETIPOWER

Widać,że nazwa "wydział gier i zabaw" odnośnie zarządzania i ekonomii nie wzięło się znikąd. 
Porządni studenci(szczególnie ETI i Chemiczny ) nie mają czasu na takie pierdoły."

Pozdrawiam serdecznie wydział ETI i jego power, a tymczasem uciekam do swoich gier i zabaw, albo innych tego typu "piedół"... :)))