3 listopada 2013

Ania

Zgodnie z zapowiedziami, w ubiegły wtorek postanowiłyśmy poszerzyć zakres poszukiwań osób do kolejnych postów i przeszłyśmy się po terenie całego kampusu. Pech chciał, że nie przewijało się wówczas zbyt wielu studentów, ale w końcu trafiłyśmy pod gmach Nanotechnologii, gdzie spotkałyśmy Anię.

Ania, studentka VII semestru Technologii Ochrony Środowiska na WCHEM


Ania o swoim stylu mówi następująco:

"Mój styl określiłabym jako luźny. Przy doborze stroju kieruję się wygodą. Lubię łamać schematy, często inspiruję się też męską częścią garderoby czując się przy tym jak najbardziej kobieco. Wplatam elementy garderoby męskiej w damską, nie lubię szufladkowania."

Kurtka - House, spodnie - Allegro, buty - Converse

"Nieodłącznym elementem mojej garderoby są nakrycia głowy, truckerki, snapbacki i kapelusze. Cenię też dodatki, które uważam za wykończenie stroju."

Czapka - Vans, naszyjnik - Pull&Bear, bluza (męska) - House

Niewątpliwie na sposób ubierania Ani wpływ mają jej zainteresowania:

"Moją pasją jest taniec, a konkretnie styl popping, często po zajęciach na Politechnice biegnę od razu na treningi lub na próby zespołu rockowego Tabacco Drummers w którym to gram na klawiszach i djembe."

Plecak - River Island
Gdzie najczęściej robi zakupy?

"Ubieram się przeważnie w sieciówkach, ale czasem uda mi się znaleźć coś ciekawego w internecie."


***

W przyszłym tygodniu ciąg dalszy naszych poszukiwań, tym razem również zajrzymy na różne wydziały. Więcej informacji na naszym fanpage'u: KLIK!