6 maja 2014

Ania

Już od przyszłego tygodnia na ustach wszystkich studentów będzie hasło "Technikalia" - w końcu doczekaliśmy się naszego wielkiego, studenckiego święta;) Podobnie jak w latach poprzednich, w tym roku odbywają się również wybory MISSterious Girl (jak już pewnie większość z Was wie, zarówno wybory miss, jak całe juwenalia PG, zostały połączone z Medykaliami GUMed-u). Politechnika Fashion postanowiła w tym roku wziąć aktywniejszy udział w tym wydarzeniu, stąd też dzisiejszy wpis otwiera całą serię postów, w którym przedstawimy Wam każdą kandydatkę do tytułu miss w jej codziennym, "naturalnym" środowisku - na własnym wydziale:) Zaczynamy wpisem o Ani:

Ania, studentka Budownictwa na wydziale WILiŚ
"Moda jest w kręgu moich zainteresowań od dawna, jednak dopiero od pewnego czasu interesuję się nią tak szczególnie. Jako studiująca mama, która na wszystko musi znaleźć czas, wybieram stroje wygodne, ale też bardzo kobiece. Najczęściej kupuję rzeczy w Stradivariusie, Reserved i H&M. Mój dzisiejszy strój także był kompozycją z tych właśnie sklepów."


"Inspiracji poszukuję najczęściej w magazynach modowych, ale ostatnio postanowiłam sama pobawić się stylami, łącząc ze sobą różne wzory i fasony."

Więcej o wyborach MISSterious Girl: KLIK!
Materiał przygotowali Hania i Mateusz