25 listopada 2011

KONKURS na najlepszą stylizację

Nadeszła ta wiekopomna chwila i z przyjemnością ogłaszamy Wam pierwszy (z wielu ;)) konkurs organizowany w ramach działalności Politechnika Fashion. :) Do konkursu wytypowaliśmy 10 finałowych stylizacji, które prezentowaliśmy Wam na łamach naszej strony. Kryterium doboru była liczba osób, które polubiły dany wpis. Ranking przedstawia się następująco:


Fundatorem nagród jest trójmiejska szkoła tańca Step by Step, oferująca profesjonalne kursy tańca towarzyskiego, a także hip-hop czy zumby. Dokładna oferta Step by Step dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej: KLIK!

Teraz wszystko w Waszych rękach. ;) Na podstawie Waszych głosów w sondzie umieszczonej na naszym fnapage wytypujemy 2 najlepsze stylizacje. Nagrodą główną dla tych osób jest miesięczny karnet do szkoły tańca Step by Step na kurs Latino solo lub Zumbę. Pojedynczy karnet to równowartość 140zł! Ale to nie wszystko - wśród osób głosujących rozlosujemy 3 jednorazowe wejściówki na zajęcia z Latino solo lub Zumby!!! :) Wartość takiej wejściówki to 25zł. Dlatego też tym bardziej zachęcamy do głosowania na Waszych faworytów. :) 

Aby zostać nagrodzonym trzeba zrobić tylko dwie rzeczy (w przypadku wylosowania/wytypowania, lecz przy niespełnionych warunkach, nagroda niestety przepada na rzecz kogoś innego).

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WYGRAĆ?
1. Polubić Politechnika Fashion na Facebook'u: KLIK
2. Polubić szkołę Step by Step na Facebook'u: KLIK

Zapraszamy więc do udziału w sondzie i wytypowania najlepszej Waszym zdaniem stylizacji. Sonda dostępna jest na naszyej fanpage na facebook'u:Konkurs trwa do 18 grudnia 2011. Dla przypomnienia zdjęcia finalistów oraz linki do ich stylizacji:

4. Maja O.

Zapraszamy! :)